Kontakt

Vi sidder klar til at dele over 20 års erfaring med dig

Er du nysgerrig på dine muligheder med 3D-print eller additive manufacturing? Eller har du et konkret emne, du gerne vil have rådgivning om eller et tilbud på?

Så kontakt os eller besøg os i Taastrup lige udenfor København.

Damvig A/S
Kuldyssen 6B
DK-2630 Taastrup

Tlf: +45 4399 3736
Fax: +45 4399 3388
info@damvig.dk

CVR: 30 57 07 66

Salgs- og leveringsbetingelser

Jesper Damvig

Produktionsdirektør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: jesper@damvig.dk

Susanne Damvig

Administrerende direktør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: susanne@damvig.dk

Henrik Knaack

Salgschef
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: Knaack@damvig.dk

Flemming Gravesen

Salgskonsulent
Tlf: +45 3057 3736
E-mail: flemming@damvig.dk

Markus Eg Schwarz-Nielsen

Kommunikationsmedarbejder
Tlf: +45 2440 3736
E-mail: mn@damvig.dk

Michael Meihlen

Produktionsansvarlig
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: michael@damvig.dk

Peter Stensig Therkildsen

3D-print operatør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: Peter@damvig.dk

Nicki Hansen

3D-print operatør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: nh@damvig.dk

Henrik Nilsson

Kontorassistent
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: Hn@damvig.dk

Lone Stokholm

Bogholder
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: ls@damvig.dk