Kontakt

Vi er klar til at dele 25 års know how med dig

3D-print er blandt verdens hurtigst voksende teknologier. Damvig A/S har været med til at sparre, udvikle og producere 3D-print kvalitetsløsninger igennem 25 år. Dermed har vi opbygget et indgående bagkatalog bestående af praktiske erfaringer og den seneste viden. Vi kan også hjælpe dig med at drage større fordel af 3D-prints potentiale. Vil du vide mere om hvad 3D-print kan betyde for jer, eller har du et konkret emne, du ønsker rådgivning om eller tilbud på?

Så kontakt os eller besøg os i Taastrup lige udenfor København.

Damvig A/S
Kuldyssen 6B
DK-2630 Taastrup

Tlf: +45 4399 3736
info@damvig.dk

CVR: 30 57 07 66

Salgs- og leveringsbetingelser

Jesper Damvig

Produktionsdirektør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: jesper@damvig.dk

Susanne Damvig

Administrerende direktør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: susanne@damvig.dk

Henrik Knaack

Tlf: +45 4399 3736
E-mail: hk@damvig.dk

Flemming Gravesen

3D-print konsulent
Tlf: +45 3057 3736
E-mail: flemming@damvig.dk

Mads Grøne

3D-print konsulent
Tlf: +45 20272073
E-mail: mg@damvig.dk

Michael Meihlen

Produktionsansvarlig
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: michael@damvig.dk

Peter Stensig Therkildsen

3D-print operatør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: Peter@damvig.dk

Nicki Hansen

3D-print operatør
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: nh@damvig.dk

Henrik Nilsson

Kontorassistent
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: Hn@damvig.dk

Lone Stokholm

Bogholder
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: ls@damvig.dk

Sonja Ingrid Frank

Kvalitetsansvarlig
Tlf: +45 4399 3736
E-mail: sonja@damvig.dk

Gorm Falsig Pedersen

3D-print konsulent
Tlf: +45 2166 5055
E-mail: gorm@damvig.dk